הרחקת יונים >> גירוש יונים 2 >> סילוק יונים

סילוק יונים

המונח סילוק יונים או הרחקתן מעורר לפעמים אי נוחות מסויימת כיוון שהיונה כבר מזמן אינה רק שם של ציפור. התור העדין ולבן הכנף הפך זה מכבר לסמל השלום, לכינוי חיבה לעם ישראל ולכל מה שהוא זך וטהור. אבל כשהיא וחברותיה מתנחלות לכם על מתקן חבלי הכביסה או על עץ סמוך לחדר השינה, כל מה שאתם רוצים זה להפוך אותה ליונה ממולאת צנוברים על הצלחת. כי אין עוד עוף שכל כך מציק לנו בחיי היום יום, ושבגללו אנחנו מחפשים שיטות סילוק יונים בכל דרך אפשרית.

סילוק יונים בצוות הישראלי להרחקת יונים

מספר בעיות מחייבות סילוק יונים. קודם כל הן לעולם לא נודדות, לצערנו. הן תמיד תחזורנה לקן שלהן גם אם מדובר בשובך בנוי לתפארת, ענף עץ עבה או מעקה הצמוד אל חלון או אל מרפסת. אמנם בעבר נעזרו בני האדם בתכונה זו, טיפחו יונות דואר ללא צורך במומחה סילוק יונים. אבל, כאמור, היום הכל נשלח בדואר האלקטרוני כך שאין צורך באמצעי הנוסטלגי הזה, ולכן יש צורך דחוף באפשרות של סילוק יונים.

סילוק יונים ממקום רבצן חשוב כי הן מייצרות לכלוך רב של עלים, זרדים ונוצות לטובת הקמת הקן, שעלולים ללכלך כביסה תלויה שנאלץ להחזיר למכונת הכביסה. במקרה כזה סילוק יונים הופך לחובה של ממש. שלא לדבר על לכלוך אחר שמחייב סילוק יונים מקצועי והוא הלשלשת שלהן, אותה הפרשה לחה ולא נעימה, גם על בגדים, גם על המדרכות ומשטחים חיצוניים. סילוק יונים יציל בעיקר כלי הרכב החונים מתחת לשובך יונים פתוח. בפסולת הזו יש חומצה שפוגעת  בעיקר במתכות שונות, ולכם כל כך חשוב סילוק יונים מאזור כלי רכב.

סילוק יונים – ספר לי כיצד

יש כמה שיטות של סילוק יונים והבחירה צריכה להתאים למקום ולסוג המפגע. הרעיון בגדול הוא לגרום להן לא לשוב עוד אל הקן שלהן, להפוך אותו לבלתי נסבל. כך למשל, להעמיד בסביבתו אלמנטים שאמורים ליצור משטח לא נוח כמו דוקרנים, או גורמים מבהילים כמו דמויות של ציפורים גדולות. ואם שום אמצעי אנושי יחסית לא עוזר, בשוק נמכרים היום משטחים קטנים שהיונים נדבקות אליהם ברגליהן ולא מצליחות לעוף.

הצוות הישראלי להרחקת יונים

מומחים בגירוש יונים
טל' ראשי: 050-6795053

מבצעים
בעיית יונים? צור קשר

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

טלפון

ההודעה שלך